Projelerinizin tanıtımı için buradayım

Projelerinizin tanıtımı için buradayım
MAKSİMUM REVİZYON: 2
LİSANS TÜRÜ: Genişletilmiş Lisans

Reklam önemlidir. İş ilanlarınızın duyurusunu gelin birlikte bir ekip olarak duyuralım. Metninize sesim ile can vermek isterim.

Seslendirme, bir reklamın vazgeçilmez parçasıdır. Reklamda sizi en iyi yansıtan ses ve seslendirme, reklamınızın müşterileriniz tarafından hatırlanmasını kolaylaştırır.

Müşterileriniz sizi aradığında telefonda duyacağı ses, karşılama anonsu ve bekletme müziği, şirketinizin profesyonelliğini yansıtacağı için müşterilerinizde olumlu bir etki bırakacaktır.

Bilgisayar ve cep telefonu oyunlarında geçen replikler, oyunların en önemli noktalarından bir tanesidir. Son dönemde giderek artan Türkçe seslendirmeli oyunlar, oyun tutkunlarının daha fazla keyif almalarını sağlamaktadır.

Otobüs, metro, vapur, uçak veya teleferik gibi tüm ulaşım araçlarında anonslar için buradayım.

Reklam, santral sunum seslendirmesi, mağaza içi seslendirme, oyun seslendirmeleri, ürün tanıtım seslendirmeleri, dublaj vs. Seslendirme projelerinizde sizin ile çalışmaktan onur duyarım.

Çalışmak dileği ile.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.