SEO

SEO Tetikleyici Anahtar Kelime Bulma Hizmeti (Trigger Keyword Araştırma)

SEO Tetikleyici Anahtar Kelime Bulma Hizmeti (Trigger Keyword Araştırma)
MAKSİMUM REVİZYON: 0
LİSANS TÜRÜ: Normal Lisans

1 adet Tetikleyici anahtar kelime (trigger keyword) bulma hizmeti
2 Günde Teslim

Tetikleyici anahtar kelime (trigger keyword) bulma hizmeti ile ne elde edersiniz?

Bu yöntem; SEO’da “anahtar kelime analizi” adı altında henüz çok yeni bir teknik olduğu ve belki de hiç duymamış olabileceğiniz için bu sorunun cevabı ile başlamak istiyorum sözlerime.

Trigger kw yani tetikleyici anahtar kelime, yazınızın hızla üst sıralara yükselmesi için uygulanan seo tekniklerinden biridir. Web sitenizde ya da blogda yayınlayacağınız bir yazının ana anahtar kelimesi için rekabet yüksek ise ve sitenizin page rank’ı çok yüksek değilse, seçtiğiniz anahtar kelimenin yanında mutlaka trigger kw kullanmanız gerekir. Aksi halde o yazı Google nazarında yükselemez. Ama tetikleyici anahtar kelime kullanırsanız içeriğiniz hızla yükselecektir.

Sizin için tetikleyici anahtar kelime araştırıp bulmamı isterseniz, buradayım.

Nasıl işliyor?

Yazınıza ait description’ı + ana anahtar kelimeyi ve eğer varsa varyasyonlarını bana mesaj bölümünden iletmeniz sonrasında araştırmayı yapıyorum. Eğer yazınıza kayda değer bir ivme kazandıracak kaliteli trigger kw olmadığını görürsem, size haber veriyorum ve boşuna hizmeti satın almayın diyorum. Var olduğunu tespit edersem de “Evet, trigger kw var” hizmeti satın alım yapabilirsiniz diyorum. Satın alım sonrasında trigger kw’nizin ne olduğunu size bildiriyorum. Bazen 1’den fazla trigger kw bulunabilir. Onları da hediye ediyorum.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.