Çevrimiçi hizmetlerin ya da tekliflerin satın alınması ve satılması için güvenli, yenilikçi ve kullanıcı dostu bir platform.


Alıcılar

Yeni web siteniz için tasarlanmış bir logoya, şirketinizi potansiyel müşterilere tanıtmanıza yardımcı olacak bir video sunucusuna veya hatta okul ödevlerinde size yardımcı olacak bir eğitmene ihtiyacınız olsun, doğru yerdesiniz. Kendi kendinize nasıl yapacağınızı bilmediğiniz veya sadece zamanınız olmayan her şey için DOOiX Freelancerlar hizmetinizdedir.

1. İhtiyacınız olan bir hizmet bulun

– İhtiyaçlarınıza en uygun satıcıyı bulmak için fiyatları, portföyleri, teslimat sürelerini, derecelendirmeleri ve topluluk tavsiyelerini karşılaştırın. Belirli bir sorunuz varsa, onlara bir soru göndermeniz yeterlidir. Ayrıca bir istek de gönderebilirsiniz.

2. Ayrıntılarınızı gönderin

– Satıcının size beklediğiniz kaliteli hizmeti sunabilmesi için mümkün olduğunca ayrıntılı olun. Hizmetin memnuniyetinize göre yapıldığını onaylayana kadar ödemeniz güvende tutulur.

3. İşlemi takip edin

– Yerleşik konuşma ve işlem yönetimi sistemi aracılığıyla satıcıyla dosya ve geri bildirim alışverişinde bulunun. Satıcı, belirli bir zaman dilimi içinde hizmet sunacaktır.

4. Teklif ya da Hizmet Teslimatı

– Gerçekleştirilen ve teslim edilen hizmetten memnun kaldığınızda, işlemi tamamlandı olarak işaretleyebilirsiniz. Bu durumda satıcıya ödeme yapılacağını sağlamış olursunuz. Satıcı için bir geri bildirim bırakarak topluluğa yardımcı olun.

5. Değişiklik Talebi

– Herhangi bir nedenle teslim edilen işten memnun kalmazsanız, devam edip değişiklik talebinde bulunabilirsiniz ve satıcınız istenen değişiklikleri yapacaktır.

6. Freelancerinizi Değerlendirin

– İşlem tamamlandıktan sonra, lütfen satıcınız hakkında puan verin ve geri bildirimde bulunun. Bu, tekliflere ya da hizmetlere bakan diğer alıcıların kararlarını bilgilendirmeye yardımcı olacaktır.


Freelancerlar

DOOiX size bilgi, yetenek veya bir hobiyi kalıcı veya geçici bir gelir kaynağına dönüştürme fırsatı sunar. En sevdiğiniz şeyi yapmaya devam edebilmeniz için güvenlik, gizlilik, kolaylık ve zamanında ödeme sağlamak için buradayız. Öyleyse, yeteneği getirin ve kazanmayı 1 2 3 kadar kolaylaştıralım.

1. Teklif ya da Hizmet Paylaşın

– Yeteneklerinize uygun bir teklif ya da hizmet oluşturup paylaşın. Olabildiğince spesifik olun, böylece potansiyel müşterileriniz ödemek istedikleri para için tam olarak ne elde ettiklerini bilirler.

2. Derhal İletişim Kurun

– Müşteri taleplerine ve özel teklif taleplerine makul bir süre içinde yanıt verin. Başarılı bir işbirliği için iyi iletişim şarttır.

3. İtibarınızı Oluşturun

– Tüm müşterilerinize aynı şekilde davrandığınızdan ve işlem değerinden bağımsız olarak mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya çalıştığınızdan emin olun. Memnun müşteriler sizi arkadaşlarına tavsiye edecek.

4. Kesin Teslimat Tarihleri

– Siparişleri, mümkün olduğunca önceden belirlenmiş teslimat tarihleri içinde teslim etmeye çalışın. Alıcılar, sipariş teslimat tarihini geçtikten sonra işi iptal etme eğilimindedir. Bu, işiniz için iyi olmaz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.