dooix.com’u (bundan böyle site olarak anılacaktır) ziyaret eden kullanıcılar ve siteye alıcı veya satıcı olarak üye olan kullanıcılar aşağıdaki Kullanım Şartlarını, Gizlilik Politikası ve KVK Metnini okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırlar.
1. Siteye giren ve üye olan kullanıcılar mail adresi ve diğer kişisel bilgilerini doğru olarak verdiklerini kabul ve beyan ederler. Siteye üye olunurken verilen giriş bilgilerinin doğru olmamasından DOOiX sorumlu değildir.
2. Kullanıcılar siteye girdikleri bilgi ve içeriğin özel veya gizli bir bilgi olmadığını kabul eder. Herkese açık alanlara girilen bilgi ve içeriği, dooix.com kullanabilme hakkını saklı tutar.
3. Site üyeliği sadece kişiseldir. Başka bir kişi veya kuruma devredilemez, satılamaz. Bu gibi durumlarda site, bahsi geçen kullanıcı hesabını durdurabilir.
4. Üyeler bir başkasına ait eserleri sitede paylaşamaz. Bütün marka ve kullanım haklarının kendisinde olduğunu beyan eder. Aksi durumlarda doğabilecek bütün uyuşmazlıklardan kullanıcı sorumludur. dooix.com, kullanıcının siteye girdiği içerik ve eserlerin telif hakkı ihlallerinden sorumlu tutulamaz. Bu tür durumları kontrol etme sorumluluğu yoktur.
5. İş sonunda alıcı, iş için yorumda bulunur. Dilerse teslim aldığı işi, satıcının teslim ettiği işler kısmında yayınlatabilir.
6. Siteye kayıt olmuş olan kullanıcılar, kendilerine ait olmayan ve ticari amaç taşıyan hiçbir belge, video veya resim yayınlayamazlar. İlanlarda yayınlanan bütün bilgi, belge, video veya resimlerin, telif ve kullanım haklarının kendilerinde olduğunu beyan ve kabul eder.
7. Bu sözleşmenin ihlali halinde, zarar görenin bütün kayıp ve tazminatlarını, siteyi kullanan ve ihlale yol açan kullanıcı karşılayacaktır.
8. dooix.com verdiği hizmet karşılığında elde ettiği komisyon için satıcılara fatura kesmektedir. Sitede satılan ürünlere ait KDV faturası kesmemektedir.
9. Türkiye vergi sistemi ve uygulamalarına göre, kullanıcıların dooix.com’da gerçekleştirdikleri işlemler sonucu vergi ödemeleri gereken durumlar doğabilir. Bu ve buna benzer durumlardan dooix.com sorumlu değildir. Doğabilecek tüm vergi yükümlülükleri satıcıların sorumluluğundadır.
10. dooix.com herhangi bir ikazda bulunmaya ihtiyaç duymadan gerekli gördüğü kullanıcıları sistemden uzaklaştırma hakkına sahiptir.
11. Teknik aksaklıklardan dolayı sitede meydana gelebilecek sorun veya hatalardan dooix.com sorumlu değildir.
12. dooix.com, siteye üye olan kullanıcıların şahsi bilgilerini ve e-posta adreslerini, dooix.com haricinde hiçbir kişi veya kuruma pazarlamayacağını, para veya başka bir takas karşılığında vermeyeceğini taahhüt eder.
13. Siteyi ziyaret eden kullanıcılar ve siteye alıcı veya satıcı olarak üye olan kullanıcılar Kullanım Şartlarını, Gizlilik Politikası ve KVK Metnini okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırlar.

Giriş Yap

Kaydolmak için Tıkla!

Şifreyi Yenile

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.